SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
291 724 Kč
(1 351 Kč / m²)
Pronájem
4+1
216 m²
Rua do Salitre, Lisboa

místnosti4+1
plocha216 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the sought-after neighbourhood of Príncipe Real, surrounded by premium amenities, boutiques, and restaurants, this apartment offers a high ...

Ostatní
Stáří nabídky: 16 dní
Aktualizováno: 9 dní

Lokalita

Rua do Salitre, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Agency