SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
388 890 Kč
(1 974 Kč / m²)
Pronájem
3+1
197 m²
Rua de Santa Marta, Lisboa

místnosti3+1
plocha197 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Fully furnished 3-bedroom apartment with a private gross area of 197.41 sqm, located on the fourth floor of the BOW development, on Avenida Duque de L...

Ostatní
Stáří nabídky: 21 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

Rua de Santa Marta, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Agency