SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
326 401 Kč
(2 790 Kč / m²)
Pronájem
2+1
117 m²
Rua de São Bento, Lisboa

místnosti2+1
plocha117 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento T2 localizado na conhecida Rua de São Bento, uma das ruas mais famosas da zona histórica de Lisboa. Situado numa área central e muito proc...

Ostatní
Stáří nabídky: 72 dní
Aktualizováno: 71 dní

Lokalita

Rua de São Bento, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Home Vintage