SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
97 199 Kč
(748 Kč / m²)
Pronájem
5+1
130 m²
Rua Alfredo Soares, Lisboa

místnosti5+1
plocha130 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

TAGE RIVER VIEW-FULLY REFURBISHED Restelo Five Bedroom Apartment with a fantastic 50sqm balcony AVAILABLE FROM 1 OF APRIL 2025 IN THE MEANTIME YOU CAN...

Ostatní
Stáří nabídky: 71 dní
Aktualizováno: 55 dní

Lokalita

Rua Alfredo Soares, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Espacos WEB

Remax Valor