Výpis nabídek
62
62
62
463 024 Kč
(2 572 Kč / m²)
Pronájem
3+1
180 m²
Rua de São Bento, Lisboa
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
180 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Exclusivity, Sophistication and Comfort in the Heart of Lisbon
Located in one of the city's most prestigious and authentic areas, São Bento, this ext...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Zařízený
Kuchyňské spotřebiče
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
135 dní
Aktualizováno:
59 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Rua de São Bento, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Home Vintage
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Home Vintage
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce