SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
368 770 Kč
(3 023 Kč / m²)
Pronájem
3+1
122 m²
Rua das Chagas, Lisboa

místnosti3+1
plocha122 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Discover this exclusive 2+1-bedroom apartment, distinguished by its stunning views of the Tagus River and Christ the King. With 157 m² of well-utilize...

Ostatní
Stáří nabídky: 228 dní
Aktualizováno: 64 dní

Lokalita

Rua das Chagas, Lisboa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Realty Art M&J