SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
111 827 Kč
(635 Kč / m²)
Pronájem
3+1
176 m²
Rua Vasco da Gama, Cascais

místnosti3+1
plocha176 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Exclusive 3 bedroom apartment for rent in the prestigious Britannia Building Parede

Just a few minutes' walk from the beach, the station and all s...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Rua Vasco da Gama, Cascais
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Invest 351