SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 877 Kč
(344 Kč / m²)
Pronájem
1+1
20 m²
Wincentego Witosa, Zabrze

místnosti1+1
plocha20 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Zabrze ul. Witosa Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 20,97m2 usytuowanego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokal składa się z: -...

Podlaží:
1. podlaží z 4
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

Wincentego Witosa, Zabrze
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

VERITAS

Leszek Czura