SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 725 Kč
(297 Kč / m²)
Pronájem
2+1
53 m²
Buforowa, Wrocław

místnosti2+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone na nowym osiedlu przy ul. Bufor...

Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Buforowa, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Michał Zieliński