SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 741 Kč
(329 Kč / m²)
Pronájem
4+1
54 m²
Stanisława Drabika, Wrocław

místnosti4+1
plocha54 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ul...

Podlaží:
5. podlaží z 5
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Stanisława Drabika, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Wombat Nieruchomości

Fatima Sarwa - Wombat Nieruchomości