SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 163 Kč
(366 Kč / m²)
Pronájem
1+1
36 m²
Sądowa, Wrocław

místnosti1+1
plocha36 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

WOMBAT Nieruchomości proponuje na Wynajem przytulne Mieszkanie 1 pokojowe 36 m2 z dużym balkonem-w atrakcyjnej lokalizacji-same Centrum - Plac Legion...

Parametry

Vygenerováno z AI

Samostatná kuchyněVhodné pro domácí mazlíčky

Parametry

Vlastnictví:
Ostatní
Typ vytápění:
Ústřední dálkové
Vybavení:
Zařízený
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Sądowa, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Wombat Nieruchomości

Uliana Romanovska - Wombat Nieruchomości