SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 891 Kč
(382 Kč / m²)
Pronájem
2+1
39 m²
Nyska, Wrocław

místnosti2+1
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

DO WYNAJĘCIA - tylko u nas! NIERUCHOMOŚĆ: Mieszkanie o powierzchni 39,14 m2 usytuowany na 1. piętrze budynku z cichobieżnymi windami. Nieruchomość 2 p...

Podlaží:
1. podlaží z 8
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Nyska, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Jakub Pawluś