SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
29 772 Kč
(431 Kč / m²)
Pronájem
3+1
69 m²
Racławicka, Wrocław

místnosti3+1
plocha69 m²
koupelny1

Specjalista ds. nieruchomości
Tel: 602-101-602
Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.69 m zlokalizowan...

Podlaží:
4. podlaží z 4
Stáří nabídky: 33 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Racławicka, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SDP Nieruchomości

Sylwia Bednarska