SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 601 Kč
(450 Kč / m²)
Pronájem
1+1
28 m²
Icchaka Lejba Pereca, Wrocław

místnosti1+1
plocha28 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

DO WYNAJĘCIA - tylko u nas! LOKALIZACJA: Mieszkanie w zadbanej kamienicy przy bocznej ulicy Grabiszyńskiej - ze świetnym dojazdem do Rynku, Uniwersyte...

Elektrické
Stáří nabídky: 103 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Icchaka Lejba Pereca, Wrocław
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Jakub Pawluś