SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
28 614 Kč
(447 Kč / m²)
Pronájem
2+1
64 m²
Żelazna, Warszawa

místnosti2+1
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Oferuje do wynajecia komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 zlokalizowane przy ulicy Zelaznej na warszawskiej Woli. Lokal znajduje sie na 11 pietrz...

Podlaží:
11. podlaží z 15
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Żelazna, Warszawa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Platinumhouse-MCF Studio Łukasz Niziałek

Aneta Korn