SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
16 317 Kč
(429 Kč / m²)
Pronájem
2+1
38 m²
Wiktorska, Warszawa

místnosti2+1
plocha38 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,35 m2 zlokalizowane na Mokotowie, w pobliżu metra Racławicka. Lokal położony na parterze, z ekspozycją na połu...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Wiktorska, Warszawa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BIALE LWY

Krystyna Pazgier