SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
38 360 Kč
(525 Kč / m²)
Pronájem
3+1
73 m²
Giełdowa, Warszawa

místnosti3+1
plocha73 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

APARTMENT PRZYJAZNY ZWIERZĘTOM / PET-FRIENDLY APARTMENT
POLSKI OPIS / POLISH DESCRIPTION
3 pokoje | Klimatyzacja | 73 m2 | Metro Rondo Daszyńskiego (u...

Podlaží:
2. podlaží z 17
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Giełdowa, Warszawa
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Platinumhouse-MCF Studio Łukasz Niziałek

Aneta Korn