SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 302 Kč
(278 Kč / m²)
Pronájem
2+1
37 m²
Elfów, Tychy

místnosti2+1
plocha37 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Tychy, os. E | 2 pokoje na parterze | przy Parku Miejskim | dostępne od połowy Maja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego, wyremo...

Zařízený
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 16 dní

Lokalita

Elfów, Tychy
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ASTON

Julia Misiak