SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 152 Kč
(268 Kč / m²)
Pronájem
2+1
49 m²
Przemysłowa, Tychy

místnosti2+1
plocha49 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Nowoczesne mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i opcją garażu podziemnego Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², p...

Zařízený
Stáří nabídky: 328 dní
Aktualizováno: 327 dní

Lokalita

Przemysłowa, Tychy
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ASTON

Marzena Świerkosz