SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 172 Kč
(206 Kč / m²)
Pronájem
3+1
64 m²
Potulicka, Szczecin

místnosti3+1
plocha64 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym. Wysokie pomieszczenia, ponad 3 m, duże pokoje, ponad 16m, 19m2, kuchnia w a...

Podlaží:
2. podlaží z 4
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Potulicka, Szczecin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

FORT

Monika Hoszko