SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
31 476 Kč
(228 Kč / m²)
Pronájem
Atypický
138 m²
Mazurska, Szczecin

místnostiAtypický
plocha138 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania na wynajem położonego w doskonałej lokalizacji (ul. Mazurska) w samym centrum Szczecina! UWAG...

Podlaží:
3. podlaží z 4
Stáří nabídky: 14 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Mazurska, Szczecin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

VIP

Michał Frydrych