SUPA24
Obývací pokoj; dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl
Obývací pokoj; přirozené světlo, moderní styl, dřevěná podlaha
Obývací pokoj; přirozené světlo, moderní styl
15 473 Kč
(368 Kč / m²)
Pronájem
2+1
42 m²
Szarotki, Szczecin

místnosti2+1
plocha42 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,93 m², położone na 5 piętrze budynku przy ul. Szarotki. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienk...

Podlaží:
5. podlaží z 6
Stáří nabídky: 63 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Szarotki, Szczecin
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

VIP

Mariusz Kowiel