SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 436 Kč
(327 Kč / m²)
Pronájem
2+1
35 m²
3 Maja, Sosnowiec

místnosti2+1
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Zostań pierwszym najemcą w nowoczesnym apartamencie! Do wynajęcia świeżo wykończone, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35 m² , zlokalizowane na 2. ...

Zařízený
Stáří nabídky: 375 dní
Aktualizováno: 375 dní

Lokalita

3 Maja, Sosnowiec
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

ASTON

Dominika Gabryś