SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl
Obývací pokoj; dřevěná podlaha, přirozené světlo, moderní styl
12 018 Kč
(250 Kč / m²)
Pronájem
2+1
48 m²
Architektów, Rzeszów

místnosti2+1
plocha48 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

DO WYNAJĘCIA NOWOCZESNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI – ul. Architektów, Rzeszów Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,52 m², ...

Ústřední dálkové
Stáří nabídky: 94 dní
Aktualizováno: 10 dní

Lokalita

Architektów, Rzeszów
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Krystian Bednarz