SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 026 Kč
(273 Kč / m²)
Pronájem
2+1
44 m²
Listopadowa, Radom

místnosti2+1
plocha44 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w Radomiu przy ulicy Listopadowej - nowa część Wacyna. Doskonale zlokalizowane, szybki dojazd ...

Podlaží:
4. podlaží z 4
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 3 dní

Lokalita

Listopadowa, Radom
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Ewa Nowacka