SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 314 Kč
(491 Kč / m²)
Pronájem
1+1
21 m²
Komandosów, Kraków

místnosti1+1
plocha21 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Do wynajęcia od 1 czerwca komfortowa kawalerka o powierzchni 21m2 zlokalizowana przy ulicy Komandosów na Osiedlu Podwawelskim ENGLISH VERSION BELOWLOK...

Podlaží:
2. podlaží z 4
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Komandosów, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

REBIS REBIS

Oskar Zapała