SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
22 907 Kč
(294 Kč / m²)
Pronájem
4+1
78 m²
Śliczna, Kraków

místnosti4+1
plocha78 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

TYLKO U NAS! LOKALIZACJA Mieszkanie położone w bloku z 2012 roku przy spokojnej ul. Ślicznej (droga dojazdowa do okolicznych bloków). Okolica ul. Mogi...

Podlaží:
3. podlaží z 7
Stáří nabídky: 3 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Śliczna, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Iwo Gurdek