SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 317 Kč
(281 Kč / m²)
Pronájem
2+1
51 m²
Mazowiecka, Kraków

místnosti2+1
plocha51 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

TYLKO U NAS! Posiadamy klucze do nieruchomości! LOKALIZACJA: Ul. Mazowiecka to serce zarówno Starej jak i obecnej Krowodrzy. Rewelacyjne i szybkie poł...

Ústřední dálkové
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Mazowiecka, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Jakub Lorek