SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
22 921 Kč
(382 Kč / m²)
Pronájem
3+1
60 m²
Rakowicka, Kraków

místnosti3+1
plocha60 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Na wynajem 3-pokojowe umeblowane mieszkanie 60m² przy ul. Rakowickiej 22h. LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane jest w nowej inwestycji przy ul. Rako...

Parametry

Vygenerováno z AI

ZařízenýSamostatná kuchyněSprchový koutSamostatné wc

Podlaží:
3. podlaží z 6
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Rakowicka, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Adam Stawowy