SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
21 757 Kč
(351 Kč / m²)
Pronájem
3+1
62 m²
Obozowa, Kraków

místnosti3+1
plocha62 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje komfortowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Krakowa – Dębniki/Ruczaj, przy ul...

Podlaží:
2. podlaží z 3
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Obozowa, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Livinder

Maja Nawrot