SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 737 Kč
(270 Kč / m²)
Pronájem
2+1
36 m²
Osiedle Centrum C, Kraków

místnosti2+1
plocha36 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

NAJEM OKAZJONALNY! Prezentuje Państwu dwu-pokojowe mieszkanie na oś. Centrum C. Do wynajęcia od zaraz, świetnie skomunikowanym i odnowionym bloku! ✔️ ...

Podlaží:
4. podlaží z 5
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Osiedle Centrum C, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Livinder

Michał Matyja