SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 170 Kč
(440 Kč / m²)
Pronájem
2+1
39 m²
Rydlówka, Kraków

místnosti2+1
plocha39 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Do wynajęcia, dwupokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul.Rydlówka. DOSTĘPNE OD: 02.06.2026 LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w nowej i...

Podlaží:
2. podlaží z 3
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rydlówka, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Robert Grabiec