SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
30 355 Kč
(357 Kč / m²)
Pronájem
4+1
85 m²
Strumienna, Kraków

místnosti4+1
plocha85 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

!!GOTOWE NA 15 KWIETNIA !!!Nowoczesny dwupoziomowy apartament w spokojnym zaciszu zieleni przy ul. Strumiennej.

Podlaží:
1. podlaží z 2
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 7 dní

Lokalita

Strumienna, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SUPEROPCJA

Karina Jankowicz