SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 457 Kč
(309 Kč / m²)
Pronájem
2+1
50 m²
Grzegórzecka, Kraków

místnosti2+1
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Private House Brokers prezentuje 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w inwestycji „Wiślane Tarasy” przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Dostępne od 1 cz...

Podlaží:
5. podlaží z 6
Stáří nabídky: 30 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Grzegórzecka, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOMFI SP. Z O.O.

Dawid Śliwa