SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 268 Kč
(396 Kč / m²)
Pronájem
2+1
36 m²
Aleja 3 Maja, Kraków

místnosti2+1
plocha36 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

2-pokojowe mieszkanie przy Błoniach | Parter | Bez prowizji | Zwierzęta mile widziane Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,3 m² , poło...

Zařízený
Stáří nabídky: 219 dní
Aktualizováno: 172 dní

Lokalita

Aleja 3 Maja, Kraków
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BRACIA SADURSCY

Anna Antczak