SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 733 Kč
(263 Kč / m²)
Pronájem
2+1
37 m²
Kasztanowa, Kielce

místnosti2+1
plocha37 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 , zlokalizowane na parterze bloku na osiedlu Szydłówek przy ul. Warszawskiej. Ogrzewanie miejskie, ...

Zařízený
Stáří nabídky: 10 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Kasztanowa, Kielce
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz