Výpis nabídek
18
18
18
37 199 Kč
(392 Kč / m²)
Pronájem
4+1
95 m²
Główna, gmina Piaseczno
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
95 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Pragnę przedstawić wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie na prestiżowym, strzeżonym osiedlu przy ul. Przy Bażantarni 11.
GŁÓWNE ATUTY:
• 26m² salon...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Internet
Výtah
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Kuchyňské spotřebiče
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Stáří nabídky:
484 dní
Aktualizováno:
452 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Główna, gmina Piaseczno
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.