SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 446 Kč
(424 Kč / m²)
Pronájem
1+1
27 m²
Plac 3 Marca, gmina Łobez

místnosti1+1
plocha27 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Prezentujemy Państwu na wynajem mieszkanie wraz z lokalem usługowo-handlowy, znajdującym się w Łobzie.
Mieszkanie znajduje się na piętrze, ma oddziel...

Podlaží:
1. podlaží z 1
Stáří nabídky: 31 dní
Aktualizováno: 17 dní

Lokalita

Plac 3 Marca, gmina Łobez
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Aneta Garbacz