SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 440 Kč
(207 Kč / m²)
Pronájem
1+1
36 m²
Kosmonautów Polskich, Głogów

místnosti1+1
plocha36 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

DOSTĘPNE OD 01.06.2026
? Przestronna kawalerka z balkonem - parter | os. Kopernik | GłogówSzukasz wygodnego mieszkania na osiedlu Kopernik? Cenisz nis...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Kosmonautów Polskich, Głogów
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

SŁOŃ Nieruchomości

Artur Krawiec