SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
25 773 Kč
(218 Kč / m²)
Pronájem
4+1
118 m²
Kalksztajnów, Gdynia

místnosti4+1
plocha118 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Do wynajęcia mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu, zlokalizowanym przy ulicy Kalksztajnów 13 w Gdyni. Mieszkanie dwupoziomowe położone na 3 piętr...

Podlaží:
3. podlaží z 3
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Kalksztajnów, Gdynia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

HOME EXPERT

Artur Romanowski