SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 302 Kč
(194 Kč / m²)
Pronájem
2+1
53 m²
Glinki, Bydgoszcz

místnosti2+1
plocha53 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Wiktoria Włodarska - 576455800Nieruchomości ApartamentOferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu GLINKI w Bydgoszczy. Bardzo s...

Podlaží:
4. podlaží z 4
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Glinki, Bydgoszcz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Wiktoria Włodarska