SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 890 Kč
(298 Kč / m²)
Pronájem
3+1
50 m²
Żmudzka, Bydgoszcz

místnosti3+1
plocha50 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartament 3 pokojowy w nowoczesnym stylu w Aura Tower.
Do wynajęcia stylowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,63 m², usytuowane na osiedlu Au...

Parametry

Vygenerováno z AI

Otevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeZařízenýModerní styl

Podlaží:
10. podlaží z 16
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

Żmudzka, Bydgoszcz
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Monika Straszewska