SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 181 Kč
(242 Kč / m²)
Pronájem
4+1
71 m²
Kamienna, Białystok

místnosti4+1
plocha71 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stav
suterénAno
terasaNe

Popis

Klimatyczne mieszkanie w Centrum miasta - ul. Słonimska Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z bardziej klima...

Podlaží:
3. podlaží z 3
Stáří nabídky: 1 dní
Aktualizováno: 1 dní

Lokalita

Kamienna, Białystok
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Era Nieruchomości Krzysztof Grzybowski

Katarzyna Kamińska