Výpis nabídek
12
12
12
14 073 Kč
(94 Kč / m²)
Pronájem
4+1
150 m²
Debarcadere Road, Cap Malheureux VCA
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
150 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Fully furnished, three bedroom apartment at Calodyne available for long term rental.
The building houses only two apartments and has a private yard...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Internet
Klimatizace
Bazén
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Zařízený
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
16 dní
Aktualizováno:
16 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Debarcadere Road, Cap Malheureux VCA
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.