SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 943 Kč
(233 Kč / m²)
Pronájem
2+1
47 m²
Pērnavas iela

místnosti2+1
plocha47 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Latvia, Riga, Pernavas street. Indoor courtyard, staircase after decoration , windows are located on courtyard side, kitchen, central heating system, ...

Zařízený
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Pērnavas iela
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

"City Real Estate" Ltd.

Kristīne