SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
53 472 Kč
(551 Kč / m²)
Pronájem
2+1
97 m²
Vrisiidos, Germasogeia

místnosti2+1
plocha97 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This beautiful two bedroom apartment is available for rent in the heart of Limassol, within a new residential complex and within walking distance to t...

Ostatní
Stáří nabídky: 101 dní
Aktualizováno: 77 dní

Lokalita

Vrisiidos, Germasogeia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses