Výpis nabídek
25
25
25
33 261 Kč
(179 Kč / m²)
Pronájem
6 a více
186 m²
8e Avenue, Québec
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
6 a více
plocha
186 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Très GRAND 7 ½ style CONDO entrée indépendante PREMIER étage
4 chambres, 2 salons, 2 salles de bain complète, 2 balcons. 7½ + idéal pour personnes t...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
1 dní
Aktualizováno:
1 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
8e Avenue, Québec
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.