Výpis nabídek
17
17
17
31 433 Kč
(338 Kč / m²)
Pronájem
4+1
93 m²
Avenue Decelles, Montréal
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
93 m²
koupelny
Přeložit do češtiny
Appartement rénové de 2 chambres
**TOUT INCLUS**
✅Entièrement meublé et équipé des accessoires de cuisine
✅Électroménagers inclus: Réfrigérateur, cui...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Internet
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
8 dní
Aktualizováno:
3 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenue Decelles, Montréal
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.