SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
46 815 Kč
(1 338 Kč / m²)
Pronájem
1+1
35 m²
Rue Saint-Maurice, Lyon

místnosti1+1
plocha35 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located on the 2nd floor with elevator of a modern building, a few minutes walk from the Monplaisir Lumière metro station, this 35 m² apartment is com...

Zařízený
Stáří nabídky: 489 dní
Aktualizováno: 488 dní

Lokalita

Rue Saint-Maurice, Lyon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Homelike