SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
44 249 Kč
(553 Kč / m²)
Pronájem
3+1
80 m²
Rue Crillon, Lyon

místnosti3+1
plocha80 m²
koupelny1
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

EXCLUSIVE - LYON 6 - VITTON. Located on the 3rd floor of a building with an elevator, this furnished 80.15 sqm apartment comprises an entrance hall, a...

Plynové
Stáří nabídky: 6 dní
Aktualizováno: 6 dní

Lokalita

Rue Crillon, Lyon
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

BARNES Lyon